Наши банки-партнеры предоставляют нашим клиентам рассрочку до 48 месяцев

KÖMMERLING 88 passiv – нове покоління пластикових вікон та дверей з сучасною технологією теплозбереження. Цьому сприяє оптимальна монтажна глибина  і невелика видима висота профілю, що дозволяє сонячним променям максимально проникати у приміщення. Ексклюзивність цієї системи підтримується елегантним дизайном та ідеальними пропорціями на додаток до високих енергоефективних показників.

Вікна AluFusion – це нове рішення з підвищеною стабільністю і теплоізоляцією. Унікальне поєднання алюмінію з пластиком дозволяє використовувати переваги обох матеріалів. Безпосереднє поєднання ПВХ та алюмінієвого профілів усуває необхідність використання штапика та сталевого підсилювача. Статичну функцію виконує алюмінієвий профіль, який забезпечує виняткову стабільність. За теплоізоляцію відповідає ПВХ-профіль, тому коефіцієнт теплопередачі значно кращий, ніж у традиційних алюмінієвих вікон.

Дверні системи KÖMMERLING 88 характеризуються певними перевагами:

Двері з 5-камерних профілів з монтажною глибиною 88 мм;
доступні варіанти дверей, які відкриваються назовні і в кімнату;

KÖMMERLING 88 – відмінний продукт для розробки нових якісних вікон. Оптимальна монтажна ширина 88 мм відкриває безліч можливостей для сучасного перспективного будівництва. Завдяки KÖMMERLING 88 архітектори мають унікальну можливість використовувати інноваційні дизайнерські рішення, що задовольняють потреби і виправдовують очікування людей, які прагнуть оригінальності. Це унікальна енергоефективна система, заснована на найвищих традиціях виготовлення пластикових профілів для вікон. Завдяки високим значенням коефіцієнтів тепло- і звукоізоляції, вона отримала статус розумної конструкції нового покоління. Додаткові можливості даної системи включають в себе протизламні характеристики і можливість заощаджувати на опаленні.

Система з зовнішнім ущільненням та монтажною шириною 76 мм.

Система нового покоління Kömmerling 76 MD – це найсучасніша інноваційна розробка, поява якої є виправданою в рівній мірі в технологічному та ринковому відношенні.
Поряд з видатними цифрами в теплоізоляції, вишуканим зовнішнім виглядом та покращеною статикою, вона має такі технічні показники, які можна було досягти лише в системах з більшою глибиною забудови.

Система з зовнішнім ущільненням та монтажною шириною 76 мм.

Система нового покоління Kömmerling 76 AD – це найсучасніша інноваційна розробка, поява якої є виправданою в рівній мірі в технологічному та ринковому відношенні.
Поряд з видатними цифрами в теплоізоляції, вишуканим зовнішнім виглядом та покращеною статикою, вона має такі технічні показники, які можна було досягти лише в системах з більшою глибиною забудови.

Прекрасне доповнення до системи Kömmerling 70 ST plus – перевірена система для об'єктного будівництва, що поєднує в собі переваги профілів з монтажною глибиною 70 мм і привабливу ціну. Вигідна пропозиція для корпоративних замовлень та організації оптимального виробництва. Правильний вибір для тих, хто прийняв рішення працювати з системами 70 мм.

Kömmerling 70 ST plus – віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло-і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю Kömmerling 70 ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Погода

Контакты

  • г. Киев
  • моб. тел 099 610 31 04
  • моб. тел 068 283 12 12
  • Работаем: 09:00am - 20:00pm
  • fb vk
Вверх